|
|
|
Geachte,
In deze nieuwsbrief presenteren wij een aantal activiteiten die door SAI nog vóór de vakantieperiode worden georganiseerd. En tegelijk geven wij U reeds een preview van activiteiten die in september 2012 zijn geprogrammeerd. Surf regelmatig naar www.sai.be om het vervolgprogramma in het najaar 2012 te raadplegen !
Wij wensen U (straks) een deugddoende en aangename vakantie !
Indien U deze nieuwsbrief niet meer wil ontvangen, vragen wij u om dit te melden op e-mail: jacques.vandenbulcke@econ.kuleuven.be.
|
Overzicht SAI activiteiten
|
Avondconferenties
|
|
|
Workshops
|
|
|
SAI activiteiten in detail
 |
Avondconferentie |
21-06-2012 |
Brussel |
|
Met het opleveren van IT-projecten zijn heelwat 'deliverables' geassocieerd. Maar wat zijn de intellectuele eigendomsrechten die op deze 'deliverables' van toepassing zijn ? Over welke eigendomsrechten gaat het precies ? Wie is er de eigenaar van ? Welke rechten kan een organisatie (als opdrachtgever) verkrijgen ? Hoe moeten deze rechten gewaarborgd worden ? Etc.
De focus van deze avondconferentie ligt op het contractuele aspect. Er worden veel aandachtspunten toegelicht, en er wordt uiteengezet hoe een aantal valkuilen kan worden vermeden. Kortom, een niet te missen event !
|
|
|
|
|
 |
Avondconferentie |
20-09-2012 |
Antwerpen |
|
Windows 8 is een toekomstige versie van Microsoft Windows. Op basis van de Release Preview uitgegeven op 1 juni 2012 is ondertussen al enige ervaring opgedaan.
Spreker focust op de belangrijkste nieuwe functies: (1) Win8: 1 besturingssysteem voor verschillende devices (2) De Win8 Metro User Interface: vlot of vervelend ? (3) Win8 Marketplace, de Apple Appstore achterna ?
Gedurende de avondconferentie worden er verschillende demo's getoond waarbij de spreker dan telkens zijn ervaringen geeft, inclusief kommentaar en aanbevelingen.
|
|
|
|
|
 |
Avondconferentie |
27-09-2012 |
Antwerpen |
|
De FCCU is de gespecialiseerde centrale dienst van de Federale Gerechtelijke Politie die zich bezighoudt met het bestrijden van computercriminaliteit. Op basis van zijn jarenlange ervaring zal Luc Beirens (1) aantonen dat Uw organisatie/bedrijf (hoe onverwacht ook) een doelwit is van computercriminelen, (2) de zwakke plekken van uw computerinfrastructuur aanduiden, (3) een overzicht geven van de gekende en nieuwe dreigingen in cyberspace, (4) een beeld schetsen van daders en van slachtoffers van computercriminaliteit, en (5) een aantal aanbevelingen doen om U te beschermen, U voor te bereiden of om gepast te reageren op incidenten.
|
|
|
|
|
 |
Workshop |
11-06-2013 |
Brussel |
|
Node. js is ontwikkeld voor het schrijven van schaalbare internet applicaties. Zeer recent kreeg Node. js van InfoWorld de '2012 Technology of the Year Award' !
In deze 'hands on'-workshop leert U aan de slag te gaan met Node. js. U maakt kennis met de mogelijkheden van een versnelde ontwikkeling dankzij krachtige frameworks zoals Express en Backbone. U leert toepassingen te schrijven die U meteen nadien al kunt gebruiken in Uw ontwikkelomgeving.
|
|
|
|
|
 |
Workshop |
04-03-2013 |
Brussel |
|
Een zeer groot deel van alle 'storingen' en 'problemen' in een IT-omgeving wordt veroorzaakt door het verkeerd uitvoeren van vragen tot verandering. Nieuwe implementaties, patches, applicatie upgrades en handmatige wijzigingen in de configuratie resulteren vaak in tijdrovende problemen met een nefaste business impact. Controle krijgen over het veranderingsproces is bijgevolg een grote uitdaging !
Deze workshop biedt praktische adviezen over hoe U de aanpak van uw 'IT Change Management'-strategie binnen de organisatie kan verbeteren. En er wordt ook ingegaan op een aantal 'best practices' binnen het ITIL-raamwerk rond 'IT Change Management'.
|
|
|
|
|
 |
Workshop |
18-06-2013 |
Brussel |
|
Elke organisatie heeft een (groot) aantal bouwstenen waarmee zij hun dagdagelijkse operaties verwezenlijken. Deze procedures en routines worden ook wel bedrijfsprocessen genoemd.
In deze workshop lossen wij de typische problemen van procesmodellering op. Met een verzameling van 'best practices' (meer dan 100 bruikbare BPMN 2.0 tips !) wordt de deelnemer geloodst door een duidelijk gedefineerde subset van BPMN 2.0. Alvast een uiterst renderende kennismaking met de wondere wereld van procesmodellering !
|
|
|
|
 |
Workshop |
17-09-2013 |
Brussel |
|
HyperText Markup Language revision 5 (HTML5) wordt de nieuwe standaard voor het ontwikkelen van websites en van webapplicaties. Tijdens deze workshop wordt uitgelegd wat nu precies de voordelen zijn van het gebruik van HTML5 ten opzichte van klassieke HTML4-, XHTML1- of Flash-componenten. De nieuwe mogelijkheden worden één voor één toegelicht en er wordt aangetoond hoe U eenvoudig op HTML5 kan overstappen binnen Uw organisatie.
|
|
|
|
 |
Workshop |
|
|
|
|
|
 |
Workshop |
27-09-2012 |
Brussel |
|
It is the purpose of this workshop to clarify how analytics and data mining can be successfully adopted for strategic business applications. In this workshop you will learn how to (1) use analytics and data mining to optimize strategic business processes, (2) sample and preprocess data in an optimal way, (3) use predictive analytics for detecting associations, sequences and/or clusters in your data and (4) put analytics successfully to work taking into account various model requirements (interpretation, efficiency, economical cost, compliance, etc.).
|
|
|
|
|
|