|
|
|
Geachte,
In deze nieuwsbrief presenteren wij een aantal activiteiten die door SAI in februari 2012 worden georganiseerd. Surf regelmatig naar www.sai.be om het vervolgprogramma te raadplegen!
In 2012 bestaat SAI 45 jaar. Wij vieren dit op 12 maart a.s. in de BIJLOKE GENT met een lustrumconcert en feestelijke receptie waarvoor leden en bedrijfsleden zich GRATIS kunnen aanmelden.
Indien U deze nieuwsbrief niet meer wil ontvangen, vragen wij u om dit te melden op e-mail: jacques.vandenbulcke@econ.kuleuven.be.
|
Overzicht SAI activiteiten
|
Avondconferenties
|
|
|
Workshops
|
|
|
Special events
|
|
|
SAI activiteiten in detail
 |
Avondconferentie |
09-02-2012 |
Brussel |
|
Na Cloud Computing wordt Big Data, en meer specifiek Hadoop, het IT-topic van 2012 ! In deze avondconferentie komt U alles te weten over de essentie van Big Data, over Hadoop en het Hadoop Ecosysteem, over de markt van Big Data-vendors, over architecturale keuzes, en over inzichten verwerven uit ongestructureerde data.
|
|
|
|
 |
Avondconferentie |
16-02-2012 |
Gent |
|
Ron Tolido geeft een up-to-date rondleiding langs de meest gangbare ontwikkelplatformen voor cloud-toepassingen, van Open Source tot Microsoft, en van Google tot Salesforce.com. 'En passant' krijgt U ook inzicht in wat ontwikkelen voor de cloud zo anders maakt.
|
|
|
|
 |
Workshop |
06-02-2012 |
Antwerpen |
|
BBBElke organisatie heeft een (groot) aantal bouwstenen waarmee zij hun dagdagelijkse operaties verwezenlijken. Deze procedures en routines worden ook wel bedrijfsprocessen genoemd.
In deze workshop lossen wij de typische problemen van procesmodellering op. Met een verzameling van 'best practices' (meer dan 100 bruikbare BPMN 2.0 tips !) wordt de deelnemer geloodst door een duidelijk gedefineerde subset van BPMN 2.0. Alvast een uiterst renderende kennismaking met de wondere wereld van procesmodellering !
|
|
|
|
 |
Workshop |
07-02-2012 |
Antwerpen |
|
Deze workshop analyseert de business problemen die het gevolg kunnen zijn van slecht beheerde gegevens en definieert de vereisten om op een coherente manier om te gaan met de informatie binnen de organisatie. Er wordt dieper ingegaan op de componenten waaruit een MDM-platform moet bestaan, en op de volledige implementatie-problematiek.
|
|
|
|
 |
Workshop |
15-02-2012 |
Antwerpen |
|
Business Continuity Management (BCM) is een proces dat potentiële bedreigingen voor een organisatie identificeert en bepaalt wat de gevolgen op de bedrijfsactiviteiten zijn als de bedreigingen zich in werkelijkheid zouden manifesteren.
Disaster Recovery Planning (DRP) is onderdeel van BCM en omvat het geheel van maatregelen die het planmatig herstel, na het optreden van calamiteiten of rampen, op een snelle en doelmatige wijze kan organiseren.
In deze praktische en interactieve workshop wordt een compleet BCM/DRP-traject doorlopen vanaf de business case tot en met het auditen.
|
|
|
|
|
 |
Speciaal event |
12-03-2012 |
Gent |
|
Professor Jacques Vandenbulcke, Voorzitter en de leden van de Raad van Bestuur hebben het genoegen u en uw partner ter gelegenheid van het 45-jarig bestaan van SAI uit te nodigen op een lustrumconcert met de Deutsche Kammerakademie Neuss onder leiding van Lavard Skou-Larsen.
Dit concert gaat door op 12 maart a.s. om 20u in de BIJLOKE GENT. Na het concert volgt een feestelijke receptie.
|
|
|
|
|
|